Real-time web tracking by Visit Streamer
Mayabi Organizasyon & Davet | Düğün ve Davet Organizasyonlarını Düzenler

 

 

Mayabi Organizasyon

***** Hakkımızda *****

Firmamız ; 
    
Faaliyetlerimizde belirttigimiz alanlarda çok uzun seneler çalısmıs, deneyim sahibi olan 2 arkadasın birikim ve tecrübelerini birlestirmelerinden olusmustur. Tek amacımız, bize güvenerek hayatlarının en ayrıcalıklı günlerinde bizi tercih eden, geleceklerini bize emanet eden siz saygıdeger dostlarımıza en güzel hizmeti vermektir. Davet ve organizasyon ile ilgili olarak aklınıza gelebilecek her türlü fikre açıgız. Bizi lütfen arayınız... Sizi önemsiyoruz, bizim için degerlisiniz...

Saygılarımızla...
 


ViZYONUMUZ ; 

    
Alanında basarılı olmak isteyen her sirket gibi, öncelikle Türkiye'mizde, daha sonrada dünyada adından söz ettiren bir davet & organizasyon firması olmaktır. Bunun olabilmesi için çok çalısmamız gerektigini ve bu hedefin çok büyük bir sorumluluk ve planlama gerektirdigini de biliyoruz. Bu yüzden hedefimizi büyük seçtik. Çünkü siz degerli dostlarımızın katkıları ve yönlendirmeleri ile en iyiye ulasabilecegimizi düsünüyoruz. Bizi, geçmis de oldugu gibi bugünde destekleyen sizlere tesekkürlerimizi sunuyoruz. Hedefimize hep birlikte el ele yürüyecegiz… 
 


MİSYONUMUZ ; 

    
Davet & organizasyon alanında, kurumsal ve kisisel bazda siz degerli dostlarımıza, globallesen ve degisen dünya düzeninde, teknolojiyi ve alanımızdaki gelismeleri de takip ederek en iyi hizmeti sunmaktır. 
     Özel günlerinizde detaylar ile ugrasmayın. Bırakın sizin adınıza organizasyonunuzun ev sahibi biz olalım. Siz sadece gününüzün tadını çıkartın. 
     Amacımız sizlerden gelen önerileri ve yapıcı tenkitleri de göz önüne alarak her geçen gün daha iyi ve güzel organizasyonlara imza atmaktır. 
Sizi önemsiyoruz…